Uncharted - scena rodem z gry odtworzona w filmie

​Do sieci trafił kolejny zwiastun filmu "Uncharted". Tym razem możemy obejrzeć scenę bardzo wyraźnie inspirowaną grą wideo o Nathanie Drake'u.

W nowym materiale możemy zobaczyć prawdopodobnie jedną z najbardziej widowiskowych scen w całym filmie (choć efektownych ujęć nie powinno zabraknąć także w pozostałej jego części). Chodzi o fragment, w którym Nathan Drake wypada z lecącego samolotu i wspina się po zwisającym z niego sznurze skrzyń i walizek, jednocześnie unikając ostrzału. Główny bohater w identycznej sytuacji znalazł się w trzeciej części serii gier. Widzieliśmy już tę sekwencję w poprzednim zwiastunie, ale tym razem pokazano ją w całości. Zobaczcie:

Uncharted - kiedy premiera filmu?

Filmowe "Uncharted" trafi na ekrany kin 11 lutego. W rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda (Nathan Drake), Marka Wahlberga (Victor Sullivan), Sophię Ali (Chloe Frazer) oraz Antonio Banderasa (ten wcieli się we wroga). Historia przedstawi wyprawę Nathana, "Sully'ego" i Eleny Fisher, której celem będzie zdobycie pewnego cennego artefaktu dla potężnego biznesmena. Podczas przygody główny bohater natrafi też na trop zaginionego brata.

Reklama

A jeśli nie film, to...

Zapowiada się prawdziwa filmowa uczta dla wszystkich miłośników Uncharted. Z kolei ci, którzy zamiast oglądać wolą chwycić pad w dłonie, już 28 stycznia będą mogli sięgnąć po Uncharted: Kolekcję Dziedzictwo Złodziei. To wznowienie czwartej odsłony serii, wzbogacone o jeszcze lepszą oprawę graficzną oraz o dodatek Zaginione Dziedzictwo. Gra początkowo ukaże się wyłącznie na PlayStation 5, ale studio Naughty Dog pracuje też nad wersję pecetową, która powinna trafić do sklepów niewiele później.

Uncharted to jedna z najwyżej ocenianych gier wideo w historii i jedna z serii, której posiadacze Xboksów od lat mogą pozazdrościć właścicielom PlayStation. Łączna sprzedaż wszystkich dotychczasowych odsłon tego cyklu przekroczyła już 40 milionów egzemplarzy. Jak na exclusive'y na jedną konsolę, to świetny wynik.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Uncharted (film)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy