Reklama

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a - fotorelacja z zamkniętego pokazu gry

W ostatni wtorek kawałek Warszawy zamienił się w idealny miejsce dla każdego miłośnika przygód. Wszystko za sprawą polskiego oddziału Sony Computer Entertainment oraz Erica Monacelliego z Naughty Dog, który przyleciał do stolicy Polski, aby opowiedzieć o nadchodzących tytułach z serii Uncharted.

Pokaz dotyczył głównie nadchodzącej dużymi krokami Kolekcji Nathana Drake'a, która już w przyszłym tygodniu trafi do sprzedaży. Jednak członek zespołu deweloperskiego ND nie unikał przy tym tematu długo oczekiwanej czwartej części przygód tytułowego Nathana.

Skupiając się na zbliżającej się premierze Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a warto wspomnieć, że odświeżona edycja wszystkich trzech części, które do tej pory ukazały się na stacjonarnym systemie Sony PlayStation 3 wygląda obłędnie. Widać, że twórcy nie próżnowali i usprawnienia reedycji widać gołym okiem już od pierwszych momentów od uruchomienia.

Reklama

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a zostanie udostępniona w idealnym momencie - na kilka miesięcy przed wypuszczeniem na rynek kolejnej, pełnoprawnej produkcji tej marki o podtytule Kres Złodzieja (premiera marzec 2016 roku).

To doskonała okazja nie tylko dla tych, którzy dotychczas nie mieli okazji sprawdzić ciepło przyjętej na całym świecie serii. Fani Uncharted, którzy "zaliczyli" poprzednie edycje na PS3 także znajdą tu coś dla siebie - ulepszona sfera wizualna, poprawiony gameplay, nowe tryby rozgrywki, czy dubbing pierwszej części, tj. Drake’s Fortune (oryginał z 2007 ukazał się w Polsce tylko z angielskiej wersji) - to tylko niektóre z udoskonaleń.

Właściwie to nie będzie kłamstwem, jeśli napiszemy, że Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników gatunku - w cenie jednej gry przyszli nabywcy otrzymują trzy pełnoprawne tytuły:

  1. Uncharted: Drake's Fortune,
  2. Uncharted 2: Among Thieves,
  3. Uncharted 3: Drake's Deception.

Wszystkie wyżej wymienione gry pod żadnym względem nie odbiegają od wydawanych aktualnie produkcji na konsole PlayStation 4. Zresztą przekonajcie się sami - poniżej możecie obejrzeć fragmenty gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy