Reklama

Ukryta wiadomość na Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077

​Pierwsi szczęśliwcy kupujący konsolę Xbox One X w wersji z obudową stylizowaną na pochodzącą z uniwersum Cyberpunk 2077 otrzymali już swoje egzemplarze. Sprzęt prezentuje się ciekawie, a uwagę zwrócił zwłaszcza nietypowy detal umieszczony na obudowie, widoczny w określonych warunkach.

Jak wyjaśnia bowiem jeden z nabywców z serwisu społecznościowego Reddit, na obudowie znaleźć można ikonę z napisami "Uniform", "Victor", "Mike" oraz "Echo", co razem układa się w UV ME. W wolnym tłumaczeniu napis można przetłumaczyć więc na "prześwietl mnie ultrafioletem".

Jak kazali, tak użytkownik "Eversmans037" zrobił. Po wybraniu się do ciemnego pomieszczenia naświetlił obudowę ultrafioletem, a jego oczom ukazał się cały szereg napisów w różnych językach. Dokładnie rzecz ujmując, jest ich piętnaście - wszystkie wersje, w jakich ukaże się Cyberpunk 2077.

Reklama

Komunikat brzmi "wiele języków, jedna wiadomość", co wydaje się być całkiem pozytywnym przekazem. Również sposób jego ukrycia jest bardzo pomysłowy i wymaga "zaawansowanych technologii" światła ultrafioletowego. Jest więc bardzo futurystycznie i cyberpunkowo!

Xbox One X w specjalnej obudowie zapowiedziano  w kwietniu tego roku. CD Projekt RED i Microsoft nie od dzisiaj łączą dobre relacje. Nie bez przyczyny przecież polskie studio prezentowało swoją nową grę podczas konferencji giganta z Redmond na kilku targach E3, włącznie z tymi w ubiegłym roku.

Całość otrzymała - poza ukrytą wiadomością - także nietypowe malowanie panelu obudowy oraz interesujący model pada w srebrno-czarnym kolorze. Do tego oczywiście kopia Cyberpunk 2077, gdy już polska produkcja zadebiutuje na rynku. Trzymamy kciuku, że uda się dotrzymać terminu 17 września.

Zamiłowanie CD Projektu do ukrytych wiadomości także jest dobrze znane i poparte licznymi dowodami. Niemal każdy kolejny trailer produkcji polskiego studia zawiera obraz z przekazem i wiadomościami dla graczy, którzy poświęcą nieco czasu na zatrzymanie klatki i lekturę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje