Ukończono prace nad South Park: The Fractured But Whole

​Nie powinno już być żadnych kolejnych opóźnień - Ubisoft poinformował, że zakończono prace nad South Park: The Fractured But Whole.

Przedstawiciele firmy oznajmili, że tytuł osiągnęła tak zwany status, co oznacza, że podstawowa wersja gry jest już gotowa. Płytę z niezbędnymi plikami wysłano do tłoczni, gdzie rozpocznie się tworzenie opakowań i krążków, które trafią do sprzedaży.

W produkcji twórcy wzięli na tapetę wątki związane z superbohaterami. Możemy więc liczyć na prześmiewcze potraktowanie znanych herosów w trykotach i kostiumach, w tym Spider-Mana, Supermana czy Batmana.

Podstawy rozgrywki nie uległy większym zmianom względem poprzedniej części. Gracze zajmą się więc eksplorowaniem kolejnych lokacji, uczestniczeniem w turowych walkach oraz rozwiązywaniem prostych zagadek. Nie zabraknie też charakterystycznego dla oryginalnego serialu humoru.

Reklama

South Park: The Fractured But Whole ujrzy światło dzienne 17 października. Tego dnia gra pojawi się na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej można obejrzeć opublikowany z okazji ukończenia prac nad projektem zwiastun, który odnosi się do jednego z odcinków pierwowzoru z raperem Kanye Westem:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: South Park: The Fractured but Whole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy