Reklama

Ukończono prace nad Seven: The Days Long Gone

IMGN.PRO poinformowało, że polskie studio Fool’s Theory ukończyło prace nad swoim najnowszym projektem - Seven: The Days Long Gone.

Jak ujawnili przedstawiciele firmy, produkcja osiągnęła tak zwany złoty status, co jest równoznaczne ze sfinalizowaniem procesu powstawania produkcji. W praktyce nic już nie powinno stanąć na przeszkodzie zaplanowanej premierze.

Jednocześnie opublikowano nowy zwiastun tytułu. Nagranie prezentuje system ruchu postaci - podopieczny dysponuje zręcznością, co pozwoli wdrapywać na różnego rodzaju obiekty, przeskakiwać nad przepaściami czy łapać półek skalnych.

Akcję gry osadzono zostanie w dalekiej przyszłości. W wyniku tajemniczej katastrofy świat cofnął się w rozwoju do epoki średniowiecznej, ale zachowały się pozostałości dawnej technologii. Głównym bohaterem będzie niejaki Teriel.

Reklama

W produkcji pojawi się możliwość realizowania misji na kilka zróżnicowanych sposobów. W zależności od preferencji, przekradniemy się między przeciwnikami lub wyeliminujemy oponentów w bezpośrednim starciu. Na uwagę zasługuje fakt, że wydarzenia prześledzimy w rzucie izometrycznym, a nie z perspektywy kamery zawieszonej za plecami postaci.

Seven: The Days Long Gone ukaże się na samym początku przyszłego miesiąca: 1 grudnia. Tytuł pojawi się jednak tylko na jednej platformie sprzętowej - PC. Wspomniany zwiastun poświęcony systemowi ruchu można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Seven: The Days Long Gone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje