Ukończenie nowego God of War powinno zająć około 35 godzin

Podczas konferencji, która rozpoczynała tegoroczną edycję PlayStation Experience twórcy nowej odsłony God of War ujawnili przewidywalną długość gry.

Jak zdradził dyrektor kreatywny tytułu - Cory Barlog - ukończenie całej produkcji powinno zająć między 25 a 35 godzin. To oznacza, że projekt rozbudowano, ponieważ wcześniej autorzy zapewniali, że gracze dotrą do napisów końcowych po około 20 godzinach.

Sony nadal jednak nie postanowiło - wbrew oczekiwaniom - podać dokładnej daty premiery gry. Niedawno amerykański sklep PlayStation Store sugerował, że mogłaby ujrzeć światło dzienne 22 marca przyszłego roku.

Nowy God of War jest kontynuacją poprzednich odsłon cyklu. Ponownie wcielimy się w Kratosa, który jednak tym razem zmierzy się nie z greckimi, a nordyckimi bogami. Pewną niespodzianką jest fakt, że w nadchodzącej części bohater posiada syna.

Reklama

Dotychczas nie ujawniono jednak wielu szczegółów na temat projektu. Wiadomo jednak, że nie dojdzie do drastycznych zmian w mechanizmach rozgrywki - podobnie jak w poprzednich częściach, zabawa sprowadzi się do toczenia brutalnych walk z napotykanymi stworami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy