Reklama

Ukończenie Cyberpunka 2077 może zająć bardzo dużo godzin

​Cyberpunk 2077 to gra, przy której spędzimy wiele godzin, na co wskazują statystyki jednego z testerów gry, który nie ukończył jej w 175 godzin.

Premiera Cyberpunka 2077 zbliża się coraz większymi krokami i nic dziwnego, że gra wzbudza ogromne zainteresowanie oraz rozpala nadzieje wśród graczy, którzy przeżyli trzecie opóźnienie produkcji.

Pierwsi dziennikarze mieli już okazję zapoznać się z propozycją CD Projekt RED, a do sieci wyciekł nawet gameplay przedstawiający kreator postaci oraz sam początek przygody i pierwsze opinie są bardzo pozytywne z kolei część ekspertów świat Night City pochłonął na dobre.

Oczywiście nie należy niepotrzebnie pompować balonika, żeby nie doszło do pęknięcia i ewentualnego zawodu, choć mamy nadzieję, że tytuł okaże się nie gorszy niż Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Reklama

Motorem napędowym ma być kampania fabularna i okazuje się, że jej ukończenie na najwyższym poziomie trudności może zająć nawet 175 godzin. Do takiego czasu dobił bowiem główny tester QA w CD Projekt Red Łukasz Babiel, który jeszcze nie ukończył całej gry. Na pytanie, czy to łączny czas potrzebny na przejście Cyberpunka 2077 Babiel odpowiedział, że nie koniecznie.

Potwierdza się więc, że Night City, jeżeli zechcemy robić wszystko na 100% wchłonie nas na wiele godzin, podczas których ze względu na rozmaite aktywności poboczne nie powinniśmy się nudzić. Cyberpunk 2077 trafi do sprzedaży 10 grudnia na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz konsolach nowej generacji PS5 i Xbox Series X. Nie ominie też platform Google Stadia i GeForce Now.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy