Ujawniono zawartość dodatku do Battlefront II

Już 14 grudnia na ekranach polskich kin ukaże się najnowsza część sagi Gwiezdnych Wojen o tytule "Ostatni Jedi". W związku z premierą filmu EA i DICE wprowadzą nową zawartość do Battlfronta II, którego akcja rozgrywa się w tym samym uniwersum.

Poznaliśmy szczegóły planowanych ulepszeń. Większa część z nich będzie mieć wpływ na tryb wieloosobowy. Zmiany zaczną się już od 5 grudnia, kiedy to będziemy mogli wybrać stronę konfliktu - Najwyższy Porządek lub Nową Republikę. Zapewni to nam specjalne questy różniące się w zależności od dokonanego wyboru. Odmienne będą też nagrody, które otrzymamy za ich zakończenie.

Reklama

Kolejne nowości pojawią się 13 grudnia. Wprowadzone zostaną dwie nowe postacie, dobrze znane z "Przebudzenia Mocy". Mowa tu o Finnie, a także o Kapitan Phasmie, których mieliśmy już okazję obserwować na ekranach kin. Ponadto ukażą się dodatkowe mapy - Crait oraz D’Qar. Co więcej, w grudniu mają się też ukazywać kolejne wyzwania i zadania.

EA nie zapomniało też o graczach preferujących rozgrywkę singlową. Nowa misja pozwoli nam się wcielić w postać Iden Verso, w czasie, w którym Najwyższy Porządek rósł w siły. Nie znamy jeszcze dokładniejszych szczegółów poza nazwą - Resurrection. Ona również pojawić się ma 13 grudnia.

EA zapowiedziało już, że nowy dodatek będzie dostępny za darmo, tak jak wszystkie inne zawartości do Battlefront II. Niestety w zamian będziemy zmuszeni do tolerowania mikropłatności.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars: Battlefront II
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy