Reklama

Ujawniono termin zamkniętych testów Sea of Thieves

Przedstawiciele studia Rare ujawnili, że jeszcze w tym miesiącu odbędą się zamknięte testy nastawionego na sieciową zabawę Sea of Thieves.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, beta produkcji rozpocznie się 24 stycznia o godzinie 13:00 i zakończy się 29 stycznia o godzinie 9:00. Oba terminy podano oczywiście według polskiego czasu.

Grę sprawdzą osoby, które przed 1 grudnia zapisały się do programu Insider lub złożyły zamówienie przedpremierowe na tytuł. Autorzy przeprowadzą testy zarówno na PC z systemem Windows 10, jak i konsoli Xbox One. Na drugiej z platform do zabawy wymagane będzie jednak posiadanie konta Gold.

Beta pozwoli zapoznać się z kilkoma elementami pochodzącymi z finalnej wersji gry. Twórcy tłumaczą, że celowo postanowili ograniczyć ilość treści, by przed debiutem gracze nie odkryli wszystkich przygotowanych atrakcji.

Reklama

Warto zaznaczyć, że studio Rare nie zamierza nakładać żadnego embargo. To oznacza, że uczestnicy testów otrzymają możliwość swobodnego dzielenia się wrażeniami z rozgrywki, w tym materiałami prezentującymi fragmenty gameplayu.

W grze wcielimy się w stworzonego przez siebie pirata. Wspólnie z innymi osobami zajmiemy się eksplorowaniem otwartego świata - zarówno na morzu, jak i na lądzie - oraz wykonywaniem szeregu zróżnicowanych aktywności charakterystycznych dla wilków morskich.

Nie zabraknie między innymi poszukiwania ukrytych kufrów ze skarbami oraz śpiewania pieśni wraz z pozostałymi uczestnikami zabawy przy ognisku. W planach są również bitwy morskie oraz potyczki z wykorzystaniem zwykłej broni palnej. Pełna wersja Sea of Thieves ukaże się 20 marca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sea of Thieves

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama