Reklama

Ujawniono termin testów Hunt: Showdown w wersji alfa

​Studio Crytek ujawniło datę startu zamkniętych testów alfa swojego najnowszego projektu - nastawionego na kooperację Hunt: Showdown.

Jak poinformowali odpowiedzialni za tytuł developerzy, możliwość zapoznania się z produkcją pojawi się jeszcze w tym miesiącu - 31 stycznia. Dostęp do wczesnej wersji gry otrzymają gracze wybrani spośród osób, które zarejestrują się pod TYM adresem.

Testy odbędą się za pośrednictwem platformy Steam, a więc tylko na PC. Twórcy podkreślają, ze chcą przede wszystkim sprawdzić rozwiązania, które zastosowali w mechanice rozgrywki, a także ogólny balans zabawy oraz funkcjonalność serwerów. Autorom zależy też na zebraniu uwag i opinii na temat projektu.

Reklama

W grze wcielimy się w łowcę, którego zadaniem jest polowanie na wszelkiej maści bestie. Na łowy wyruszymy z maksymalnie trzema towarzyszami, przy czym na mapie znajdą się cztery podobne zespoły. To oznacza, że zmierzymy się nie tylko z potworami, ale i innymi graczami.

Warto zaznaczyć, że tytuł narodził się już w 2014 roku, gdy produkcję - noszącą wówczas nazwę Hunt: Horrors of the Gilded Age - przygotowywał amerykański oddział studia Crytek. Zespół składał się z developerów pochodzących z zamkniętego Vigil Games.

Zaledwie jednak miesiąc po oficjalnej zapowiedzi gry pojawiły się problemy. W wyniku cięć budżetowych z ekipy odszedł - wspólnie ze swoimi kolegami - stojący na jej czele David L. Adams. Następnie założył Gunfire Games, które obecnie pracuje nad Darksiders 3.

Dokładna data premiery pełnej wersji Hunt: Showdown nie jest na razie znana. Twórcy obiecują jednak, że ukaże się w jeszcze w tym roku na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Dowiedz się więcej na temat: Hunt: Showdown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje