Reklama

Ujawniono szczegóły na temat dodatków do Kingdom Come: Deliverance

​Studio Warhorse zaprezentowało wstępne plany związane z rozszerzeniami do osadzonej w średniowiecznych Czechach gry Kingdom Come: Deliverance.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, produkcja otrzyma łącznie osiem dodatków. Twórcy podkreślają, że cztery to płatne DLC wprowadzające nowe wątki fabularne. Pozostałe udostępnią za darmo - z jednym wyjątkiem.

Pierwsze rozszerzenie koncentrujące się na opowieści - From the Ashes - zadebiutuje latem. Na razie nie ujawniono jednak żadnych szczegółów - autorzy obiecują, że konkretne informacje przedstawią na targach E3.

Następnym przygotowywanym dodatkiem fabularnym jest The Amonous Adventures of Bold Sir Hans Capon. Nazwa sugeruje, że podczas zabawy gracze zajmą się rozterkami miłosnymi tytułowego rycerza. Premierę zaplanowano na jesień.

Reklama

Trzecie DLC do Kingdom Come: Deliverance to Band of Bastards, w którym użytkownikom przyjdzie najprawdopodobniej rozprawić się z grupą bliżej niesprecyzowanych wyrzutków. Pakiet ujrzy światło dzienne zimą.

Ostatnie rozszerzenie - A Woman’s Lot - zostanie wydane na początku przyszłego roku i zaimplementuje długo oczekiwaną opcję pokierowania postacią kobiecą. Warto zaznaczyć, że osoby, które wsparły podstawową grę w zbiórce pieniędzy na Kickstarterze, dodatek dostaną za darmo.

Natomiast pierwszym z bezpłatnych dodatków jest wariant Hardcore, który ukaże się latem. Z kolei jesienią powinien pojawić się tryb turniejowy, a w planach jest też obsługa modyfikacji tworzonych przez fanów, choć nie wiadomo, kiedy produkcja wzbogaci się o funkcję.

To nie wszystko, ponieważ jesienią oraz zimą autorzy opublikują materiały filmowe prezentujące kulisy powstawania produkcji i tajniki systemu walki. Dostęp do obu uzyskają jednak wyłącznie osoby, które wpłaciły pieniądze podczas wspomnianej akcji w serwisie Kickstarter.

Dokładnych dat premier poszczególnych rozszerzeń nie ujawniono.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama