Reklama

Ujawniono rozmiar God of War

W sieci pojawiły się informacje na temat wielkości nadchodzącego God of War po zainstalowaniu na konsoli PlayStation 4.

Dziennikarze, którzy uzyskali dostęp do egzemplarzy recenzenckich produkcji, twierdzą, że na dysku twardym platformy Sony gra zajmuje około 44,6 GB. Niewykluczone jednak, że rozmiar nieco zwiększy po ściągnięciu pierwszej łatki.

W większości przypadków instalowanie tytułów - nawet w wydaniu pudełkowym - na HDD danej konsoli jest obligatoryjne. W ten sposób między innymi znacząco przyspiesza się proces ładowania danych podczas rozgrywki.

Akcję produkcji osadzono po wydarzeniach z poprzednich części. Ponownie pokierujemy poczynaniami Kratosa, który tym razem zmierzy się nie z greckimi, a nordyckimi bogami. Wraz z potomkiem wyruszy w podróż do odległego świata, by na "najwyższej z gór" umieścić prochy zmarłej żony.

Reklama

Podstawy rozgrywki nie ulegną większym zmianom - zabawa sprowadzi się do walki z kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję przeciwnikami. W starciu z nieprzyjaciółmi podstawowym orężem głównego bohatera jest topór, który po rzucie powraca do rąk podopiecznego.

God of War ujrzy światło dzienne w tym miesiącu - 20 kwietnia. Tego dnia produkcja pojawi się na jednej platformie sprzętowej - konsoli PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy