Ujawniono przybliżoną datę premiery mobilnej wersji polskiego Serial Cleaner

​Polskie studio iFun4All w ostatnim czasie nie tylko zapowiedziało grę akcji Ritual, ale ujawniło przybliżoną datę premiery mobilnej wersji poprzedniej produkcji - Serial Cleaner.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, pozycja trafi na smartfony i tablety na przełomie trzeciego i czwartego kwartału bieżącego roku, choć dokładnego terminu nie przedstawiono. Wówczas pojawi się jednak tylko na urządzeniach z iOS. Na razie nie wiadomo, czy w przyszłości zawita na sprzęt z systemem Android.

Jednocześnie ogłoszono, że "gra nie przekroczyła jeszcze progu rentowności". To oznacza, że póki co zainwestowane w projekt pieniądze na razie się nie zwróciły. Pomóc może planowane wydanie Serial Cleaner w Japonii. Pod uwagę brane jest też przygotowanie edycji na rynek chiński.

Reklama

Produkcja opiera się na dosyć niecodziennych założeniach. Kierujemy tytułowym "czyścicielem", który zajmuje się sprzątaniem różnorodnych miejsc zbrodni. Naszym zadaniem jest jednak nie tyle usuwanie plam krwi czy zanieczyszczeń, co pozbywanie się wszelkich śladów mogących połączyć zleceniodawcę z przestępstwem - w tym ciał i dowodów.

Problemem może okazać się jednak patrolująca teren policja. Nie obędzie się bez unikania stróżów prawa - złapanie na gorącym uczynku zakończy rozgrywkę. Twórcy podkreślają, że często do danego etapu trzeba podchodzić kilka razy. Tyle tylko, że przy każdej próbie ustawienie niektórych elementów ulega zmianie.

Produkcja przypomina gry z serii Hotline Miami. Wydarzenia ukazano z perspektywy kamery zamieszczonej nad danym poziomem, poza tym nie zabrakło oprawy wizualnej utrzymanej w kolorowym stylu.

Serial Cleaner w lipcu ubiegłego roku ukazało się na trzech platformach sprzętowych - PC, Xbox One i PlayStation 4. Natomiast w listopadzie zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Serial Cleaner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy