Reklama

Ujawniono przybliżoną datę premiery gry w świecie „Gwiezdnych wojen” od twórców Titanfall

​Electronic Arts ujawniło przybliżoną datę premiery kolejnego projektu osadzonego w świecie "Gwiezdnych wojen" - gry przygotowywanej przez twórców serii Titanfall.

Podczas spotkania z inwestorami związanego z publikacją najnowszego raportu finansowego przedstawiciele firmy poinformowali, że produkcja od studia Respawn Entertainment najpewniej ukaże się w 2020 roku fiskalnym. To oznacza, że ujrzy światło dzienne pomiędzy 1 kwietnia 2019 roku a 31 marca 2020 roku.

Szczegółów na temat powstającego tytułu ujawniono dotychczas niewiele. Wiadomo jedynie, że jest strzelanką, w której wydarzenia zostaną przedstawione z perspektywy kamery zawieszonej za prowadzoną postacią.

W prace nad grą zaangażowany jest Stig Asmussen, który niegdyś był reżyserem God of War III. Warto zaznaczyć, że gdy studio po raz pierwszy pokazało EA podstawowe założenia projektu, wydawca nie był do końca zadowolony. Ostatecznie jednak firma dała developerom zielone światło.

Reklama

W trakcie spotkania z inwestorami zapytano dyrektora finansowego koncernu - Blake’a Jorgensena - o kolejną odsłonę Star Wars Battlefront. Wyjaśnił jednak, że firma nie podjęła jeszcze decyzji co do losów trzeciej części, a lukę pozostawioną po serii zająć ma właśnie produkcja od Respawn Entertainment.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy