Ujawniono przecieki odnośnie najnowszej części gry o Formule 1

Od lat gracze czekają na kolejne części gry z serii F1. Jest to już tradycja, choć w ostatnich latach data wydawania gry uległa zmianie, a wynika to z faktu zaangażowania się w projekt studia EA Sports. Teraz jeden z portali ujawnił kilka przecieków na temat nadchodzącej produkcji.

Formuła 1 w centrum zainteresowania fanów wyścigów

Formuła 1 to od wielu lat dyscyplina nazywana przez wielu "królową motorsportu". Seria wyścigów samochodowych mająca ponad 70 lat tradycji, uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie. Żeby tam się dostać, należy mieć niebagatelne umiejętności, a przynajmniej tak było przez wiele lat. Obecnie niekwestionowanym mistrzem Formuły 1 jest holenderski kierowca zespołu Red Bull Racing - Max Verstappen.

Przez ostatnie lata walczył on o tytuły mistrzowskie z Brytyjczykiem Lewisem Hamiltonem. Duet ten zdobył aż siedem ostatnich tytułów. W latach 2017-2020 rządził Hamilton, a następnie trzy tytuły z rzędu zgarnął Verstappen.

Reklama

W Polsce szczyt popularności F1 przypadał na drugą połowę pierwszej dekady obecnego wieku. Wówczas w serii zadebiutował Robert Kubica i szybko stał się czołowym kierowcą w stawce. Dzisiaj co prawda Kubicy już nie ma wśród zawodników, lecz w naszym kraju nadal Formuła 1 jest popularna. Od lat także wydawane są gry wideo z pełną licencją Formuły 1. Kolejna z nich ma pojawić się już w maju. W sieci ujawniono właśnie kilka nieoficjalnych wieści na temat F1 24.

Ujawniono przecieki dotyczące F1 24

Według nieoficjalnych informacji podanych przez serwis "Insider Gaming", gwiazdą na okładce ma być wspomniany wcześniej Verstappen. Jest to aktualny mistrz świata, więc jego postać na czołówce pudełka gry jest najlepszą reklamą tejże produkcji. To jednak nie wszystko. EA Sports, które odpowiada razem z Codemasters za F1 24, ujawniło nieumyślnie także listę osiągnięć. Jest ich łącznie 50, a dzięki temu możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat zawartości nadchodzącej w maju produkcji.

Zauważono, że twórcy położyli mocniejszy nacisk na tryby My Team oraz karierę kierowcy. Większy wpływ będą miały teraz relacje naszej postaci z resztą zespołu i prawdopodobnie drugim kierowcą, który będzie naszym partnerem. Ponadto widać sporo wzmianek nt. F1 World, co skłoni do intensywniejszej eksploracji tego rodzaju rozgrywki.

Więcej informacji zapewne zostanie ujawnionych już oficjalnymi kanałami w ciągu najbliższych tygodni. Premiera F1 24 zaplanowana jest na 31 maja na konsole PlayStation5, Xbox Series X|S oraz na PC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: F1 24
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy