Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ujawniono plany rozwoju gry Nioh - twórcy szykują wyższy poziom trudności

​Twórcy wydanej na początku tego miesiąca gry akcji Nioh ujawnili szczegóły na temat dalszego rozwoju produkcji. Autorzy przygotowują między innymi zestaw trudniejszych wyzwań.

W trakcie internetowej prezentacji odpowiedzialni za projekt developerzy ze studia Team Ninja poinformowali, że w najbliższej przyszłości tytuł doczeka się dwóch dużych aktualizacji. Pierwsza ukaże się w marcu i przyniesie ze sobą dziesięć specjalnych misji, charakteryzującym się wysokim stopniem trudności.

Reklama

Druga łatka wprowadzi do gry tryb pozwalający na toczenie sieciowych walk między graczami, choć szczegółów na razie nie podano. Patch zostanie opublikowany pod koniec kwietnia, choć nie podano dokładnego terminu.

W tym samym okresie światło dzienne ujrzy Dragon of Tohoku - pierwsze płatne DLC do produkcji. Twórcy obiecują, że w skład rozszerzenia wejdą między innymi nowe scenariusze, uzbrojenie, postacie, a także areny.

W planach są jeszcze dwa inne dodatki - Japan’s Best Warrior oraz Peaceful and Tranquil. Daty premiery obu jednak nie podano, podobnie jak szczegółów na temat elementów, które znajdą się w pakietach. Nioh dostępne jest tylko na konsoli PlayStation 4.

Dowiedz się więcej na temat: Nioh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje