Reklama

Ujawniono kolejne wyniki sprzedaży PlayerUnknown's Battlegrounds

​Twórcy PlayerUnknown’s Battlegrounds podali nowe informacje na temat sprzedaży PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Produkcja bezustannie cieszy się dużą popularnością. W opublikowanym na Twitterze wpisie producent i pomysłodawca projektu - Brendan Greene - poinformował, że dotychczas tytuł rozszedł się w liczbie 20 milionów egzemplarzy.

Wynik robi wrażenie, szczególnie, jeżeli wziąć pod uwagę, że mamy do czynienia z wczesną wersją gry. Sam rezultat osiągnięto w nieco ponad siedem miesięcy - PlayerUnknown’s Battlegrounds zadebiutowało w ramach programu Early Access na Steamie w marcu tego roku.

Greene jednocześnie podkreśla, że jest świadomy błędów, które trapią produkcję. Zaznacza jednak, że wraz ze swoim zespołem pracuje nad wyeliminowania usterek i udoskonalaniem wciąż rozwijanego tytułu.

Reklama

Gra stawia na formułę zabawy w stylu battle royale. Setka osób trafia na jedną mapę, a głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali. Zwycięzcą starcia jest uczestnik, który jako ostatni pozostanie żywy na polu bitwy.

Pełna wersja produkcji na PC powinna ukazać się jeszcze w tym roku. Poza tym PlayerUnknown’s Battlegrounds zmierza na Xbox One - na platformie Microsoftu wczesna edycja strelanki pojawi się 12 grudnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje