Reklama

Ujawniono, kiedy polska postać i dwóch bohaterów z Hong Kongu zawitają do Rainbow Six Siege

Ubisoft podał konkretny termin kolejnego sezonu nastawionego na sieciową zabawę Rainbow Six Siege. W ramach wydarzenia w grze pojawi się między innymi postać z Polski.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, następny okres rozgrywek o nazwie Operacja Blood Orchidea rozpocznie się pod koniec bieżącego miesiąca - 29 sierpnia. Tradycyjnie twórcy produkcji zamierzają udostępnić szereg nowych elementów.

Gracze Rainbow Six Siege mogą liczyć między innymi na postać z Polski - przedstawiciela nadwiślańskiej jednostki terrorystycznej GROM. W planach jest także kolejny podopieczny z naszego kraju, ale zawita do gry dopiero w sezonie poświęconym bohaterom z Korei Południowej.

Poza tym pojawią się jeszcze dwaj operatorzy pochodzący z Hong Kongu. To jednak nie wszystko, ponieważ autorzy wprowadzą do produkcji mapę osadzoną we wspomnianym regionie położonym na terenie Chin.

Reklama

Od dnia startu trzeciego sezonu - czyli 29 sierpnia - z nowych postaci będą mogli korzystać nabywcy przepustek sezonowych. Pozostali gracze muszą poczekać tydzień dłużej, a więc do 5 września - wówczas dostaną możliwość odblokowania bohaterów za zdobywaną podczas zabawy wirtualną walutę.

Natomiast lokacja zostanie udostępniona za darmo dla wszystkich w jednakowym terminie. Na razie jednak nie podano konkretnych szczegółów na temat zarówno planszy, jak i wspomnianych podopiecznych. Więcej informacji twórcy ujawnią podczas finałów trwającego okresu rozgrywek oficjalnej ligi Rainbow Six Siege - zawody odbędą się 26 sierpnia w trakcie tegorocznego gamescomu.

W sieci jednak pojawiły się grafiki zdradzające co nieco na temat kolejnych bohaterów. Z obrazków opublikowanych przez użytkowników forum Reddit wynika, że polską postacią jest Ela - zielonowłosa członkini jednostki GROM specjalizującą się w działaniach defensywnych. Na swoim wyposażeniu posiada ogłuszającą wrogów minę Grzmot, którą można przyczepić do różnych powierzchni.

Natomiast Hong Kong reprezentować będą Ying oraz Lesion. Pierwsza z wymienionych operatorów skupia się na ataku, zaś w walce korzysta  min błyskowych, które można zarówno przylepić do ścian czy podłóg lub rzucić niczym granat.

Z kolei drugi z antyterrorystów koncentruje się na defensywie. Podobnie jak wspomniana koleżanka z oddziału, również posługuje się minami, które jednak zawierają truciznę. Substancja rani oraz spowalnia oponentów. Poniżej można obejrzeć film promujący zbliżające się finały oficjalnej ligi Rainbow Six Siege, a także Operację Blood Orchidea:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy