Ujawniono dokładną datę premiery Tekken 7

Nareszcie Bandai Namco zdecydowało się ujawnić, kiedy dane nam będzie zagrać w Tekkena 7. Na produkcję będziemy musieli jednak poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk zadebiutuje na rynku 2 czerwca. Tego dnia zostanie wydana na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Osoby, które zdecydują się na zamówienie produkcji przed premierą, w ramach bonusu otrzymają dodatkową postać - Elizę. Po raz ostatni bohaterka pojawiła się w odsłonie cyklu zatytułowanej Tekken Revolution, która ukazała się w 2013 roku na PS3. Właściciele platformy Microsoftu mogą też liczyć na darmową kopię szóstej części cyklu.

Reklama

Natomiast posiadacze PlayStation 4 dostaną - na razie na wyłączność - tryb Jukebox. To specjalna opcja, która umożliwi tworzenie własnych playlist z utworów pochodzących ze wszystkich dotychczasowych odsłon serii. Dla osób grających na konsoli Sony przygotowywane są też ekskluzywne kostiumy dla Jin, Xiaoyu i Kinga.

Jednocześnie poinformowano, że gra doczeka się - po raz pierwszy w historii cyklu - przepustki sezonowej. W ramach pakietu otrzymamy dostęp do dodatkowych postaci, aren, pakietu strojów i tajemniczego trybu rozgrywki. Poniżej można obejrzeć najnowszy zwiastun Tekkena 7, który koncentruje się na warstwie fabularnej gry:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tekken 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy