Reklama

Ujawniono dokładną datę premiery rozszerzenia z Sub-Zero do Injustice 2

​Przedstawiciele studia NetherRealm podzielili się konkretnym terminem debiutu drugiej dodatkowej postaci do bijatyki Injustice 2 - Sub-Zero.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy, DLC zawierający wojownika znanego z serii Mortal Kombat ujrzy światło dzienne 11 lipca. Bohater pojawi się na obu platformach docelowych gry - Xbox One i PlayStation 4.

Dostępny będzie w zbiorczym pakiecie składającym się jeszcze z dwóch innych postaci - wydanym w czerwcu Red Hoodem oraz Starfire, która ukaże się w bliżej niesprecyzowanym terminie. Istnieje duża szansa, że otrzymamy też możliwość kupna słynnego mistrza sztuk walki osobno.

Sub-Zero jest przywódcą klanu Lin Kuei, a w walce z przeciwnikami posługuje się przede umiejętnościami opartymi na lodzie. Dysponuje na przykład zdolnością tworzenia lodowych klonów, które zamrażają wrogów, gdy ci ich dotkną.

Reklama

Warto zaznaczyć, że w planach jest dziewięć dodatkowych postaci do Injustice 2. Na razie developerzy ze studia NetherRealm ujawnili tylko trzy, ale spekuluje się, że wśród przygotowywanych wojownik jest także pochodzący z serii Mortal Kombat bóg piorunów Raiden.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy