Reklama

Ujawniono dokładną datę premiery Monster Hunter: World

​Podczas trwających właśnie w Japonii targach Toko Game Show firma Capcom podała konkretną datę premiery Monster Hunter: World - kolejnej odsłony cyklu z potworami w rolach głównych.

Jak poinformowali przedstawiciele spółki, produkcja ukaże się na całym świecie 26 stycznia przyszłego roku. Tego dnia ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4. W planach jest jeszcze wersja PC, która jednak zadebiutuje w późniejszym - na razie nie sprecyzowanym - terminie.

W Japonii gra dostępna będzie w dwóch edycjach specjalnych - cyfrowej deluxe i pudełkowej kolekcjonerskiej. W skład pierwszej wejdzie szereg DLC - zestaw pancerzy, trzy gesty dla postaci, malowanie i fryzura dla podopiecznego oraz czternaście avatarów dla posiadaczy platformy Sony.

Reklama

Natomiast w drugiej znajdą się - poza płytą z tytułem - ścieżka dźwiękowa, artbook oraz figurka potwora zwanego Nerugigante. Nie jest na razie jasne czy oba wydania pojawią się również poza Krajem Kwitnącej Wiśni, ale jest to wysoce prawdopodobne.

Podstawowe założenia nie ulegną zmianom względem poprzednich części - gracze wcielą się w łowcę polującego na zróżnicowane bestie. Twórcy jednak postanowili odświeżyć formułę zabawy, osadzając akcję w otwartym świecie, który zainteresowani zwiedzą ze swobodą. Nie zabraknie oczywiście opcji zabawy sieciowej pozwalającej tropić kreatury we współpracy z innymi osobami.

Poniżej można obejrzeć kolejny zwiastun gry, który - z uwagi, że został zaprezentowany na targach Tokyo Game Show - jest w języku japońskim:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje