Reklama

Ujawniono datę premiery wyścigów Onrush

Codemasters ujawniło dokładny termin debiutu Onrush - wyścigów, nad którymi pracują twórcy serii MotorStorm i DriveClub z nieistniejącego już studia Evolution.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, produkcja ujrzy światło dzienne 5 czerwca. Tego dnia pojawi się na dwóch platformach sprzętowych - Xbox One i PlayStation 4. W planach jest tez wersja PC, ale na razie nie wiadomo, kiedy się ukaże.

W maju odbędą się zaś testy gry, ale tylko na konsoli Sony - nie wiadomo, czy przed szansą sprawdzenia Onrush staną właściciele komputerów osobistych i sprzętu Microsoftu. W becie wezmą osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na powstający tytuł.

Projekt stawia na zręcznościową rozgrywkę. Nie zabraknie więc możliwości wykonywania prowadzonymi pojazdami zróżnicowanych akrobacji i fikołków, bardzo często przeczących prawom fizyki. Do dyspozycji graczy autorzy oddadzą nie tylko samochody, ale i motocykle.

Reklama

W produkcji pojawi się także tryb fotograficzny pozwalający - zgodnie z nazwą - robić zdjęcia podczas wirtualnych zmagań. Developerzy podkreślają, że przygotowywane narzędzie będzie rozbudowane - zainteresowani swobodnie obrócą kamerę wokół 360 stopni, przybliżą obraz, a także nałożą filtry graficzne.

Warto zaznaczyć, że składając zamówienie przedpremierowe można nie tylko zapewnić sobie uczestnictwo w testach beta, ale także zdobyć pojazd Vortex Buggy. Sama gra ukaże się w dwóch edycjach - standardowej oraz deluxe.

W skład drugiej wejdzie nie tylko egzemplarz tytułu, ale też osiem skórek dla aut, dwa nagrobki wyświetlane po zniszczeniu samochodu oraz specjalny napis. Posiadacze PS4 mogą równiez liczyć na osiem dodatkowych modeli maszyn.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje