Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ujawniono datę premiery The Escapists 2

Team17 podało dokładną datę premiery The Escapists 2 - kontynuacji wydanej w 2015 roku niezależnej produkcji traktującej o ucieczkach z więzienia.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, gra ukaże się 22 sierpnia. Tego dnia pojawi się na trzech platformach sprzętowych - PC, Xbox One i PlayStation 4. W planach jest też wersja przygotowywana z myślą o konsoli Nintendo Switch, ale ujrzy światło dzienne w późniejszym terminie.

Reklama

Produkcję, za której powstanie odpowiadają developerzy ze studia Mouldy Toof, wyceniono na 19,99 euro (około 85 zł). Dla osób, które zdecydują się złożyć zamówienie na tytuł, przygotowano bonus w formie dodatkowej lokacji - Glorious Regime.

Podobnie jak w poprzedniej części, głównym zadaniem graczy jest opracowanie i realizacja planu ucieczki z zakładu karnego. Przy okazji trzeba jednak wykonywać codzienne czynności więzienne, by nie wzbudzić podejrzeń strażników.

W kontynuacji pojawią się kolejne sposoby na wydostanie się z placówki penitencjarnej, które złożą się teraz z kilku kondygnacji. Na przykład będzie więc można zbiec z pomocą położonego na najwyższym piętrze okna i skonstruowanej wcześniej liny.

W The Escapists 2 twórcy postanowili wprowadzić również multiplayer przeznaczony dla maksymalnie czterech osób. Gracze otrzymają lokalną lub sieciową kooperację, w której wspólnie ze znajomymi zaplanują ucieczkę z więzienia, a także wariant rywalizacji.

Poniżej można obejrzeć najnowszy zwiastun gry:

Dowiedz się więcej na temat: The Escapists 2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje