Reklama

Ujawniono datę premiery Shadow Warrior 2 w wersji konsolowej

​Shadow Warrior 2 w październiku ubiegłego roku ukazało się na PC, choć od początku planowano wydać grę także na konsolach. Tuż przed weekendem twórcy ze studia Flying Wild Hog podali datę premiery wersji na platformy Microsoftu i Sony.

Jak poinformowali odpowiedzialni za projekt developerzy z polskiego zespołu, produkcja pojawi się na Xbox One i PlayStation 4 jeszcze w tym tygodniu - 19 maja. Ujawnione informacje sugerują, że tytuł dostępny będzie (przynajmniej na razie) tylko w wersji cyfrowej.

Posiadacze konsoli Sony kupując grę otrzymają dodatkowo wydaną w 2013 poprzednią odsłonę cyklu. Twórcy nie sprecyzowali jednak czy analogiczną promocję skierują do posiadaczy platformy Microsoftu.

We wpisie na oficjalnym blogu PlayStation autorzy podkreślają, że zoptymalizowali sterowanie pod kątem padów. Wszystko w celu, aby walka zarówno przy użyciu broni białej, jak i palnej była komfortowa i bezproblemowa.

Reklama

Głównym bohaterem jest znany z poprzedniej części Lo Wang, będący obecnie najemnikiem podejmującym się zleceń dla gangsterów. Podobnie jak w pierwszej odsłonie, stawimy czoła zróżnicowanym potworom.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy