Reklama

Ujawniono datę premiery Robinson: The Journey

​Developerzy ze studia Crytek podali dokładną datę premiery Robinson: The Journey - projektu powstającego z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości.

Przedstawiciele niemieckiej firmy poinformowali, że w Europie produkcja ukaże się na początku przyszłego miesiąca - 9 listopada. Gra będzie kompatybilna tylko z PlayStation 4 oraz zestawem gogli PlayStation VR, który wczoraj trafił do sprzedaży. Warto zaznaczyć, że do zabawy nie będzie potrzebny kontroler PS Move.

Głównym bohaterem jest tytułowy Robin - dwunastoletni chłopiec, którego rodzice odsyłają kapsułą ratunkową z rozpadającego się statku. Maszyna rozbija się jednak na tajemniczej planecie Tyson, która jest zamieszkana głównie przez dinozaury.

Reklama

Gracze pomogą młodzieńcowi przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. W trakcie rozgrywki zwiedzimy tajemniczy świat, a także rozwiążemy przygotowane przez twórców łamigłówki. Pojawią się nawet proste mini-gry - między innymi koszykówka oraz zabawa w chowanego.

Pojawi się też opcja skanowania napotkanych, obcych gatunków. Chłopcu zaś towarzyszyć będzie mały, unoszący się w powietrzu robot HIGS. Maszyna, której zadaniem jest opieka nad bohaterem, będzie udzielała cennych wskazówek i rad.

Poniżej można obejrzeć jeden ze zwiastunów gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje