Reklama

Ujawniono datę premiery Rising Storm 2: Vietnam

​Tripwire Interactive ujawniło dokładny termin debiutu Rising Storm 2: Vietnam. Okazuje się, że na produkcję nie poczekamy zbyt długo.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, gra, za którą odpowiedzialne jest studio Antimatter Games, ukaże się za tydzień - 30 maja. Tego dnia tytuł trafi na PC, na którym będzie rozprowadzany za pośrednictwem usługi Steam.

Wszyscy zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe, choć na razie dostępna jest tylko cyfrowa edycja specjalna. Zawiera nie tylko samą produkcję, ale także dwa nakrycia głowy dla żołnierzy armii północnowietnamskiej i amerykańskiej, wcześniejszy dostęp do czterech przedmiotów kosmetycznych oraz ścieżkę dźwiękową.

Reklama

Wydanie docelowo będzie kosztowało 27,99 euro, a więc około 117 zł. Osoby, które zdecydują się kupić grę przed debiutem, mogą jednak liczyć na bonus w formie obniżki wynoszącej 20%. Oczywiście, gdy tytuł ujrzy światło dzienne, w ofercie Steama pojawi się też standardowa wersja.

Produkcja jest kontynuacją Rising Storm z 2013 roku. Podstawowe założenia są takie same, jak w oryginale - twórcy położyli nacisk na zabawę sieciową oraz wysoki stopień realizmu. Zmagania, w których wezmą udział gracze, odbędą się - jak sugeruje nazwa - w Wietnamie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama