Reklama

Ujawniono datę premiery polskiego horroru Inner Chains

​IMGN.PRO ujawniło dokładną datę premiery Inner Chains - hororru, za którego powstanie odpowiada polskie studio Telepaths Three.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, produkcja ujrzy światło dzienne stosunkowo niedługo, ponieważ już w przyszłym miesiącu - 20 kwietnia. Gra trafi na PC. W Polsce ukaże się także pudełkowa wersja, którą przygotuje Cenega.

Warto zaznaczyć, że w planach jest jeszcze wydanie tytułu na Xbox One oraz PlayStation 4. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy edycje konsolowe dokładnie zadebiutują - IMGN Pro jedynie, że "trafią do sprzedaży w przyszłości".

Akcję produkcji osadzono w biomechanicznym świecie, z którego prowadzony przez graczy bohater musi się wydostać. Z zaprezentowanych do tej pory materiałów wynika, że gra wyróżnia się mrocznym, prawie surrealistycznym klimatem.

Reklama

Jednocześnie opublikowano nowy zwiastun Inner Chains.  Trailer nie zawiera jednak żadnych fragmentów gameplayu - nagranie jest efektowną animacją przygotowaną przez studio produkcyjne Orka. Film można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje