Reklama

Ujawniono datę premiery pełnej wersji moda dodającego do Just Cause 3 tryb sieciowy

​Fani zrzeszeni w grupie nanos ujawnili termin debiutu pełnej wersji modyfikacji do Just Cause 3, która dodaje do produkcji tryb sieciowy.

Jak poinformowali twórcy, mod ujrzy światło dzienne w przyszłym tygodniu - 20 lipca. Tego dnia trafi na platformę Steam, co jest o tyle ważne, że na razie jest dostępny - w formie wydań testowych - wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej projektu (TUTAJ).

Modyfikacja pozwala zwiedzać wyspy na terenie republiki Medici we współpracy ze znajomymi. Gracze mogą wspólnie siać chaos, stawiając różnego rodzaju przeciwnikom i niszcząc rozmaite budynki i konstrukcje.

Nie zabrakło jednak także wariantów koncentrujących się na rywalizacji. Użytkownicy mogą między innymi zmierzyć się z innymi osobami w klasycznym deathmatchu, a także spróbować swoich sił w wyścigach, zasiadając za kółkiem wirtualnych samochodów.

Reklama

Ciekawostką jest specjalny edytor, który umożliwia zmodyfikowanie panujących na danym serwerze mechanizmów rozgrywki. Gracze mogą nawet tworzyć własne warianty zabawy, zmniejszając na przykład grawitację. Poniżej można obejrzeć nowy zwiastun modyfikacji:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje