Reklama

Ujawniono datę premiery NieR: Automata

Podczas PlayStation Experience ujawniono dokładną datę premiery powstającej gry akcji o nazwie NieR: Automata.

Jak poinformowano w trakcie zorganizowanej przez Sony imprezy, opracowywana przez developerów ze studia Platinum Games produkcja ukaże się 10 marca przyszłego roku. Tego dnia tytuł trafi na konsolę PS4.

Docelowo gra ma zostać wydana także na PC, ale na razie nie wiadomo czy wspomniany termin dotyczy też komputerów osobistych. Na razie twórcy milczą, więc niewykluczone, że na "blaszakach" Nier: Automata pojawi się nieco później.

Jednocześnie poinformowano, że "wkrótce" na PlayStation 4 zostanie opublikowane demo. Nie podano jednak żadnych szczegółów na temat zawartości, którą posiadacze platformy Sony będą mogli przetestować.

Reklama

Opublikowano także nowy zwiastun produkcji. Materiał trwa niespełna minutę, ale prezentuje kilka ujęć pochodzących z rozgrywki. Pokazano sceny przedstawiające głównie walkę ze zróżnicowanymi przeciwnikami.

NieR: Automata to nastawiona na akcję produkcja, która przedstawi losy trzech androidów - 2B, 9S i A2. Zadaniem robotów jest uratowanie Ziemi, która została zniewolona przez zmechanizowaną cywilizację, zmuszając ludzi do ucieczki na Księżyc. Wspomniany wyżej trailer można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy