Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ujawniono datę premiery Mirage: Arcane Warfare

Twórcy niezłego Chivalry: Medieval Warfare ze studia Torn Banner podali datę premiery swojej najnowszego gry - nastawionego na sieciową zabawę Mirage: Arcane Warfare.

Odpowiedzialni za powstanie projektu developerzy poinformowali, że produkcja zadebiutuje 23 maja. Tytuł ukaże się tylko na PC, gdzie będzie dystrybuowany za pośrednictwem należącej do firmy Valve usługi Steam. Cenę ustalono na poziomie 28 euro.

Reklama

Jednocześnie rozpoczęły się zamknięte testy gry. Dostęp do wczesnej wersji otrzymają jednak wyłącznie osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe. Kupując Mirage: Arcane Warfare dostaniemy też jeden dodatkowy klucz do bety, który można przekazać na przykład znajomemu.

W produkcji wydarzenia przedstawiono w perspektywie pierwszej osoby. Podczas zabawy bierzemy udział w starciach, kierując wybranymi postaciami, które posługują się nie tylko bronią białą, ale także tytułową magią.

W testach do dyspozycji graczy oddano sześciu zróżnicowanych bohaterów (każdy z unikalnym zestawem uzbrojenia i zaklęć) oraz jedenaście lokacji i pięć trybów rozgrywki. Co niemniej ważne, autorzy nie nałożyli żadnych ograniczeń dotyczących dzielenia się informacjami o grze - można więc bez przeszkód pisać o swoich wrażeniach czy publikować grafiki lub filmiki.

Poniżej można obejrzeć dwa nagrania opublikowane z okazji startu bety:

Zwiastun:

Gameplay:

Dowiedz się więcej na temat: Mirage: Arcane Warfare

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje