Ujawniono datę premiery konsolowych wersji Impact Winter

Bandai Namco ujawniło datę premiery konsolowych wersji Impact Winter - wydanej w maju ubiegłego roku na PC gry od brytyjskiego studia Mojo Bones.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, na Xbox One oraz PlayStation 4 produkcja ukaże się na początku przyszłego miesiąca - 5 kwietnia. Posiadacze platformy Sony otrzymają dodatkowo bezpłatny motyw graficzny wyświetlany w menu urządzenia.

Akcję gry osadzono w świecie, w którym asteroida uderzyła w Ziemię doprowadzając do katastrofy naturalnej. Efektem jest nastanie epoki lodowcowej - planetę pokryła gruba warstwa śniegu, a temperatura znacząco spadla.

Gracze kierują poczynaniami Jacoba Solomona, który staje na czele grupy ocalałych. Bohater za pomocą tajemniczej transmisji radiowej otrzymuję informację, że pomoc nadejdzie, ale dopiero za miesiąc. Do tego czasu wszyscy muszą radzić sobie sami.

Reklama

Podopieczny musi zadbać o bezpieczeństwo czwórki osób. Celem jest przetrwanie w nieprzyjaznych warunkach, co oczywiście nie należy do prostych zadań. Nie brakuje konieczności gromadzenia rozmaitych zapasów, choć utrudnieniem są odmrożenia, głód i pragnienie.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy