Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ujawniono datę premiery konsolowych wersji Dead by Daylight

​Przedstawiciele firmy Starbreeze ujawnili dokładny termin debiutu Dead by Daylight w wersjach przygotowanych z myślą o konsolach.

Dostępna dotychczas tylko na PC produkcja, za której powstanie odpowiadają developerzy ze studia Behaviour Digital, na Xbox One i PlayStation 4 zadebiutuje 23 czerwca. Na obu platformach pojawią się edycje zarówno cyfrowe, jak i pudełkowe.

Reklama

Gra nastawiona jest na zabawę sieciową. Czwórka graczy wciela się w uciekinierów, próbujących uniknąć śmierci z rąk brutalnego zabójcy. Aby poradzić sobie z mordercą - nad którym kontrolę przejmuje inny użytkownik - trzeba współpracować.

Osoby sterujące prześladowcą mają do wyboru kilka zróżnicowanych postaci, wśród których są też paranormalne istoty. Poszczególni złoczyńcy dysponują unikalnymi dla siebie zdolnościami, które przydają się podczas ścigania ofiar.

W pudełkowym wydaniu wersji konsolowych Dead by Daylight znajdą się trzy rozszerzenia. Pierwsze dwa składają się z zestawu kosmetycznych przedmiotów, zaś ostatni jest kolejnym rozdziałem fabularnym produkcji.

Dowiedz się więcej na temat: Dead by Daylight

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje