Reklama

Ujawniono datę premiery dodatku Bikers do GTA Online

Studio Rockstar podało dokładną datę premiery zapowiedzianego niedawno Bikers - kolejnego rozszerzenia do Grand Theft Auto Online. Dodatek ukaże się na początku przyszłego miesiąca.

Na następne DLC - o nazwie Bikers - do Grand Theft Auto Online nie będziemy musieli długo czekać. Jak poinformowali przedstawiciele studia Rockstar, DLC zadebiutuje - oczywiście na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 - za kilka dni, 4 października.

Nadchodzący dodatek koncentruje się na tytułowych maszynach. Nie zabraknie oczywiście zupełnie nowych modeli jednośladowych, ale to nie wszystko, co planują twórcy. Będzie też można zmodyfikować tego typu pojazdy u mechanika, choć szczegółów na ten temat nie ujawniono.

Autorzy wprowadzą też możliwość utworzenia własnego gangu motocyklowego, który będzie mógł składać się maksymalnie ośmiu użytkowników. Przygotowywane są też aktywności, które będzie można wykonać w grupie kilku graczy.

Reklama

Rozszerzenie Bikers zostanie udostępnione bezpłatnie w formie aktualizacji. Łatka z dodatkiem powinna pobrać się automatycznie po włączeniu konsoli lub aplikacji związanej z cyfrowym sklepem Steam.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy