Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ujawniono datę premiery darmowej wersji The Secret World

​Niedawno Funcom ogłosiło, że zamierza odświeżyć wydaną oryginalnie w 2012 roku sieciową produkcję The Secret World. Teraz spółka podała dokładną datę premiery nowej edycji, która będzie dostępna za darmo pod nieco zmienionym tytułem.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, Secret World Legends - taką nazwę nosi gra - ujrzy światło dzienne 26 czerwca. Zagramy bezpłatnie, aczkolwiek na razie ujawniono konkretnych szczegółów na temat przygotowanego modelu biznesowego. Nie można jednak wykluczyć, że pojawią się opcjonalne mikropłatności.

Reklama

Do produkcji wprowadzono wiele zmian względem pierwowzoru sprzed pięciu lat. Jedną z najważniejszych jest modyfikacja podstawowych założeń - projekt nie jest już pełnoprawnym tytułem sieciowym a RPG-iem, którego akcja rozgrywa się w świecie dzielonym z innymi użytkownikami.

W praktyce oznacza to, że poszczególne misje fabularne wykonamy również samotnie, choć nie zabraknie oczywiście możliwości zabawy z pozostałymi graczami. Warto przypomnieć, że historia opowiada o walce z potworami, które na co dzień skrywają się przed ludźmi.

Poza tym zmieniono też Agarthę - jedną z głównych lokacji, do których trafimy w trakcie rozgrywki. Usprawniono również systemy walki i rozwoju, a także oprawę graficzną, w tym modele postaci, animacje czy oświetlenie. Poniżej można obejrzeć materiał poświęcony Secret World Legends:

Dowiedz się więcej na temat: The Secret World

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje