Ujawniono bohaterkę polskiej kampanii w strategii Iron Harvest

​Twórcy osadzonej w uniwersum 1920+ strategii Iron Harvest ujawnili postać, w którą gracze wcielą się w polskiej kampanii fabularnej gry.

Postać zaprezentował autor świata, w którym osadzona zostanie akcja produkcji - Jakub Różalski. Artysta opublikował na swoim Facebooku grafikę przedstawiającą Annę - kobietę, której poczynaniami pokierujemy podczas misji rozgrywanych po nadwiślańskiej stronie.

Z krótkiego opisu wynika, że bohaterka jest snajperką specjalizującą się w zwiadzie, choć w razie czego potrafi poradzić sobie także w walce na bliski dystans. Towarzyszy jej jednak potężny sojusznik - owłosiony niedźwiedź Wojtek. Zwierzę jest zapewne nawiązaniem do prawdziwego niedźwiedzia o tym imieniu, który służył w czasie II wojny światowej.

Reklama

Prezentując Annę, Różalski potwierdził jednocześnie, że w grze znajdzie się polska kampania. Własny zestaw misji fabularnych otrzymają wszystkie dostępne w produkcji frakcje, choć na razie nie wiadomo, jakie dokładnie armie pojawią się w tytule.

Iron Harvest to zapowiedziana kilka tygodni temu strategia opracowywana przez studio King Art Games osadzona w fikcyjnym świecie 1920+. W uniwersum historia potoczyła się nieco inaczej, czego wyrazem jest między innymi bardziej zaawansowany rozwój technologiczny.

Produkcja ukaże się w 2018 roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, choć dokładnej daty premiery nadal nie podano.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Iron Harvest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama