Reklama

Udostępniono demo remake'u gry Yakuza 2

​Firma SEGA udostępniła skierowane do graczy z Europy i Stanów Zjednoczonych demo Yakuza Kiwami 2 - remake'u drugiej odsłony cyklu.

Próbka umożliwia rozegranie początkowych etapów produkcji i zapoznanie się z podstawowymi mechanizmami zabawy. Wersję testową można pobrać na PS4 (za pośrednictwem usługi PSN) - do ściągnięcia jest około 10 GB.

Wzorem Yakuza Kiwami, tytuł jest pełnoprawnym remake’iem drugiej odsłony serii koncentrującej się na japońskiej mafii. Wszystkie treści z oryginału z 2006 roku przeniesiono na silnik Dragon Engine, dzięki czemu całość wygląda znacznie ładniej.

Twórcy odświeżonej wersji nie tknęli podstawowych mechanizmów rozgrywki oraz fabuły. Gracze pokierują więc poczynaniami Kazumy Kiryu, który w rok po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części stara się nie dopuścić do wybuchu otwartej wojny między klanami Omi i Tojo.

Reklama

Nie zabrakło jednak nowości. Autorzy przygotowali dodatkową kampanię, której głównym bohaterem jest Majima. Opowieść prezentuje historię, która rozegrała się pomiędzy wydarzeniami z pierwszych dwóch odsłon cyklu.

Yakuza Kiwami 2 ujrzy światło dzienne 28 sierpnia. Wówczas trafi tylko na PS4, ale niewykluczone, że w przyszłości pojawi się na PC - niedawno ujawniono, że na komputery osobiste zawitają prequel całej serii oraz remake pierwszej części.

Poniżej zaś można obejrzeć nowy zwiastun, który przybliża fabułę gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje