Reklama

UBOAT w kwietniu w wersji pudełkowej

Firma Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością informuje, że do jej planu wydawniczego trafiła gra UBOAT. 30 kwietnia tytuł stworzony przez polskiego producenta Deep Water Studio trafi do sprzedaży w tzw. wczesnym dostępie ("Early access"), także w wersji pudełkowej.

Tylko to wydanie zostanie wzbogacone o wyjątkowe dodatki, zarówno fizyczne, jak i cyfrowe, przygotowane z myślą o wszystkich graczach, którzy zdecydują się na zakup gry na tym etapie jej powstawania. Dzięki temu wszyscy, którzy z niecierpliwością oczekują premiery tego tytułu będą mogli zagrać i jednocześnie cieszyć się unikalnymi dodatkami już od 30 kwietnia. Co ważne, gdy gra zostanie ukończona, każdy kto kupił grę we wczesnym dostępie otrzyma automatyczną i bezpłatną aktualizację do wersji premierowej. Tytuł ukaże się  z polskimi napisami oraz niemieckimi lub angielskimi dialogami do wyboru.

Reklama

UBOAT to symulator okrętu podwodnego z czasów II wojny światowej, ale inny niż wszystkie, jakie do tej pory widzieliście. To gra typu sandbox z mechaniką zarządzania załogą, a jej głównym tematem jest życie niemieckich żołnierzy. W UBOAT kontrolujesz załogę, aby kontrolować okręt. Dbasz o zdrowie fizyczne i psychiczne marynarzy, bo jeśli są głodni, zmęczeni, a ich morale jest niskie, nie ma szans na wygranie jakiejkolwiek potyczki...

Perfekcję w grze można osiągnąć na wiele sposobów. Wykaż się umiejętnym zarządzaniem i rozdzielaj sprawnie pracę na okręcie swoim oficerom. Jednak jeżeli uważasz, że aby coś było zrobione dobrze, należy zrobić to samemu - zasiądź przed peryskopem, hydrofonem, bądź działem 88 mm i weź sprawy w swoje ręce.

Pudełko z wczesnym dostępem do gry zawierać będzie:

  • Grę we wczesnym dostępie
  • Drukowaną, stylizowaną książeczkę z sylwetkami okrętów
  • Dwustronny plakat z przekrojem okrętu
  • Mini dokument wideo - "Uboat - rys historyczny"
  • Cyfrowy soundtrack


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy