Reklama

Ubisoft ujawnia zawartość otwartej bety The Division 2

​Już od jakiegoś czasu wiemy, że Ubisoft planuje przeprowadzić otwarte testy sieciowej strzelanki The Division 2. Dotychczas nie wiedzieliśmy jednak, co dokładnie będą mogli przetestować gracze - spodziewano się treści identycznych z tymi, które oferowano we wcześniejszej, "prywatnej" becie.

Teraz francuska firma ujawniła jednak szczegóły i okazuje się, że otrzymamy dużo więcej atrakcji do sprawdzenia. Początek akcji oczywiście nie ulegnie zmianie: po założeniu bazy operacyjnej w Białym Domu, nasze postacie wyruszą do zrujnowanego miasta Waszyngton, by strzelać do przeciwników.

Już "w terenie" wykonamy trzy główne misje fabularne: dwie znane już z prywatnych testów beta, a także jedną dodatkową, której jeszcze nie widzieliśmy. Do tego pięć misji pobocznych oraz dodatkowych wyzwań oraz aktywności w otwartym świecie, jak utrzymywanie punktów kontrolnych.

Reklama

Sprawdzimy również tryby koncentrujące się na rywalizacji sieciowej: standardowe potyczki dwóch czteroosobowych drużyn oraz wschodnią "Strefę Mroku". Te drugie to specjalne obszary miasta, gdzie celem jest pozyskanie jak najlepszego wyposażenia, a następnie ewakuowanie się śmigłowcem.

Co jednak najważniejsze, gracze będą mogli sprawdzić także tak zwany "end game", a więc atrakcje przeznaczone dla wysokopoziomych postaci, które ukończyły już główną kampanię fabularnę. End game to zawsze jeden z najważniejszych elementów w gatunku takich sieciowych strzelanek.

Aby przystąpić do tych atrakcji, otwarta beta odblokuje dla nas trzy postacie na trzydziestym poziomie doświadczenia, reprezentujące przeróżne klasy. Z ich pomocą przystąpimy do jeden dostępnej misji - ta ma być na odpowiednio wysokim poziomie trudności.

Otwarte beta The Division 2 startuje 1 marca i potrwa tylko kilka dni, do 4 marca. Pełna wersja sieciowej strzelanki zadebiutuje na całym świecie już w połowie przyszłego miesiąca, 15 marca 2019 roku, na wszystkich standardowych platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Dowiedz się więcej na temat: The Division 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy