Ubisoft przeprasza za Assassin's Creed Unity. Rozdaje darmowe gry!

Assassin's Creed Unity to najnowsza część popularnej serii, która niestety od momentu premiery boryka się z dużymi problemami. Gracze narzekają na liczne błędy, znikające tekstury czy zanurzone w chodniku postacie. Ubisoft jest świadomy sytuacji i oferuje rekompensatę.

Każdy gracz, który zakupił Assassin’s Creed Unity otrzyma za darmo dodatek Dead Kings. Jeszcze ciekawiej sprawa wygląda dla osób posiadających przepustkę sezonową (season pass). Ci ostatni otrzymają jedną grę, której wydawcą jest Ubisoft. Do wyboru jest między innymi Far Cry 4, The Crew, Rayman Legends, Watch Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag oraz Just Dance 2015.

Yannis Mallat - CEO Ubisoft Montreal, w oficjalnym oświadczeniu przeprosił wszystkich graczy za błędy występujące w grze. "Problemy techniczne zabrały wam przyjemność z rozgrywki i nie pozwoliły poznać pełnego potencjału naszego tytułu, za co serdecznie przepraszam" - pisze.

W całej tej sprawie cieszy fakt, że Ubisoft nie wypiera się błędów i posypuje głowę popiołem. Z pewnością darmowa gra sprawi, że gracze przynajmniej na chwilę zapomną o problemach z Unity.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy