Ubisoft+ powinien już niedługo zadebiutować na Xboxach

​Światło dzienne ujrzały właśnie nowe informacje wskazujące na zbliżającą się premierę Ubisoft+. Subskrypcja francuskiego wydawcy zmierza na Xboxa.

Abonamenty stały się w ostatnich latach standardem w gamingu. Weterani pamiętają początki Xbox Live czy PlayStation Plus, które są z nami od bardzo wielu lat. Teraz kolejni wydawcy debiutują jednak swoje własne subskrypcje i odnoszą ewidentnie spore sukcesy, oferując graczom dostęp do swoich obszernych bibliotek gier w zamian za miesięczną opłatę.

Wśród tych wydawców znajduje się Ubisoft, który posiada swoją usługę o nazwie Ubisoft+. Podobnie jak inne tego typu subskrypcje, posiadacze Ubisoft+ mogą do woli grać w większość produkcji francuskiego wydawcy. Główny problem polegał jednak do tej pory na tym, że z usługi na konsolach mogli korzystać wyłącznie posiadacze PlayStation.

Reklama

W styczniu zeszłego roku Francuzi poinformowali, że planują wprowadzić Ubisoft+ na Xboxy i powoli realizują najwyraźniej ten pomysł. Według ostatnich doniesień niektórzy użytkownicy Xboxa w zakładce nagród widzą reklamę Ubisoft+, co wskazuje na przygotowania Microsoftu do oficjalnego ogłoszenia nowych atrakcji.

Gdyby tego było mało, niedawno krążyła plotka, że Ubisoft+ miałby stać się częścią Xbox Game Pass Ultimate. Posiadacze premium usługi Microsoftu mieliby już nie tylko dostęp do gier Xboxa, ale również Electronic ArtsUbisoftu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft+ | PlayStation Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy