Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ubisoft oferuje darmowe gry, żeby zachęcić graczy do zostania w domu

​Deweloper dołącza do rosnącego grona firm, które udostępniają użytkownikom darmowe materiały, żeby nakłonić ich do przestrzegania kwarantanny i pozostania w domach.

Jak dobrze wiemy, bo w sieci pojawia się ostatnio dużo informacji na ten temat, wiele osób pozostających w domach sięga właśnie po wirtualną rozrywkę - filmy i seriale na platformach streamingowych oraz gry. Fani tej ostatniej aktywności mogą zaś liczyć na solidne wsparcie ze strony deweloperów i wydawców, bo ci regularnie udostępniają w sieci darmowe gry, żeby tylko zachęcić użytkowników do pozostania w domach, bo izolacja społeczna to podstawowe narzędzie walki z pandemią koronawirusa.

Reklama

Najnowsze badania Imperial College London pokazują, że dzięki wprowadzonym przez kraje ograniczeniom, w 11 badanych krajach Europy, udało się uchronić przed zachorowaniem nawet 120 tysięcy osób! Mówiąc krótko, chociaż siedzenie w domu staje się coraz trudniejsze do zniesienia, to nie mamy innego wyjścia, bo to naprawdę działa. Dzięki wsparciu Ubisoftu może zaś stać się zdecydowanie przyjemniejsze, bo wydawca przygotował dla graczy wiele atrakcji.

Obok wersji próbnych i licznych zniżek, postanowił również udostępniać za darmo swoje produkcje - w ramach miesięcznej kampanii na pierwszy ogień idzie świetne Rayman Legends na PC, które będzie dostępne od 3 kwietnia. Przypominamy, że to zręcznościowa platformówka 2D z przepiękną kolorową grafiką i sympatycznym stworkiem w roli głównej: - Podczas stuletniego snu Raymana, Globoxa i małaków koszmary przybierają na sile i stopniowo opanowują krainę Rozdroży Marzeń. Murfy, przyjaciel bohaterów, musi ich więc obudzić, aby mogli uratować krainę.

To mnóstwo dobrej zabawy i to dla całej rodziny, co możemy potwierdzić osobiście, bo spędziliśmy z Raymanem długie godziny. I choć gra ma już na koncie swoje lata, to dzięki kreskówkowej oprawie graficznej się nie starzeje i wciąż wygląda bardzo dobrze. Poza tym, nie każdy ma w domu duży katalog gier, który wystarczy na kwarantannę, a nie wszyscy chcą teraz wydawać pieniądze w obawie o własną przyszłość, więc darmówki są jak najbardziej mile widziane. Wszystkie szczegóły na specjalnej stronie Ubisoftu - Free Events.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje