Reklama

Ubisoft na E3 zaprezentuje nową "wysokobudżetową grę"

​Ubisoft oznajmił, że podczas zbliżających się tegorocznym E3 zamierza zaprezentować kolejną "wysokobudżetową grę".

W trakcie zorganizowanego w związku z publikacją wyników za miniony rok fiskalny dyrektor finansowy firmy - Alain Martinez - poinformował, że na czerwcowym wydarzeniu wydawca pokaże nowy tytuł. Szczegółów na temat projektu jednak nie ujawniono.

Produkcja jest trzecią wysokobudżetową grą, która ukaże się w bieżącym roku rozliczeniowym, a więc przed 31 marca 2019 roku. Dwoma innymi są The Division 2 oraz The Crew 2 - ta ostatnia zadebiutuje 29 czerwca. Ubisoft przewiduje, że wszystkie sprzedadzą się łącznie w liczbie 19 milionów egzemplarzy.

Reklama

Na razie nie wiadomo, czym dokładnie jest tajemniczy tytuł. Niewykluczone, że to kontynuacja jednej z dotychczasowych serii firmy - niektórzy uważają, że być może przygotowywana jest następna odsłona Splinter Cell, na co wskazywać mogłoby umieszczenie postaci Sama Fishera w Ghost Recon Wildlands.

Tegoroczne targi E3 odbędą się w pomiędzy 12 a 14 czerwca. Wcześniej - 11 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego - Ubisoft zorganizuje własną konferencję, podczas której pokaże swoje nadchodzące projekty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy