Reklama

Twórcy Wiedźmina uwiecznili postać nieuleczalnie chorego fana w grze!

Polskie studio CD Projekt RED po raz kolejny pokazało, że traktuje swoich fanów niezwykle poważnie i reaguje na wszystkie sugestie. Cierpiący na przewlekłe migreny Nick napisał do deweloperów list z podziękowaniami za wspaniałą grę (Wiedźmin 2), tymczasem ci postanowili... umieścić go jako NPC w nadchodzącym Wiedźminie 3!

Nick cierpi na przewlekłe migreny. Choroba ta objawia się silnymi bólami głowy, które nie odpuszczają przez kilka godzin. Bóle powtarzają się bardzo często, przez co chłopak nie może wykonywać wielu czynności.

Jak przyznaje, podczas ataku potrafi on wykonywać wyłącznie te czynności, które całkowicie go zajmują. Są nimi między innymi gry z bogatym i ciekawym światem. Dzięki temu zapomina on o bólu, przenosząc się do wirtualnej rzeczywistości.

Jedną z takich gier jest Wiedźmin 2. Chłopak postanowił podziękować za to deweloperom, wysyłając do nich list opisujący jego sytuację i wyjaśniający, jak Wiedźmin 2 pomaga w jego życiu.

Reklama

W odpowiedzi otrzymał on kody do bety Witcher Adventure Game oraz cyfrowego komiksu o Wiedźminie. Chwilę później przyszła jednak kolejna wiadomość, która mocno go zdziwiła.

Okazało się, że CD Projekt RED chce go umieścić w grze. Na podstawie podesłanych zdjęć stworzyli oni dwie postacie - zwykłego mieszkańca oraz rzemieślnika. W efekcie Nicka będzie można spotkać osobiście, gdy Wiedźmin 3 pojawi się na rynku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy