Twórcy Star Wars Jedi: Fallen Order zmienią krytykowany... kolor miecza świetlnego

​Są mniej i bardziej zaangażowane grupy fanów, lecz miłośnicy "Gwiezdnych wojen" z całą pewnością reprezentują tę drugą grupę. Twórcy nadchodzącego Star Wars Jedi: Fallen Order przyznali niedawno, że zmodyfikują kolor miecza świetlnego głównego bohatera w wyniku krytyki części graczy.

I nie chodzi nawet o sam "zewnętrzny" kolor tej broni, lecz o fakt, że... jego wnętrze nie świeci w odpowiednio jasny sposób i nie jest przez to zgodne z wizerunkiem mieczów prezentowanych w filmach. To absolutny skandal i tak dalej być nie może - argumentowali koneserzy.

Akcja Wars Jedi: Fallen Order przedstawiona jest w perspektywie TPP, co stanowi pewną nowość dla odpowiedzialnego za pracę studia Respawn Entertainment. Premiera jeszcze w tym roku - 15 listopada na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Akcja toczy się wkrótce po wydarzeniach z filmu "Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów". Wcielamy się w młodego Padawana o imieniu Cal Kestis, który jest jednym z ostatnich Jedi ocalałych po wydaniu Rozkazu 66. Teraz musi się ukrywać, ścigany przez inkwizytorów Imperium.

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Jedi: Fallen Order
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama