Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Twórcy Spec Ops: The Line pracują nad... grą F2P?

Spec Ops: The Line nie było wybitnym shooterem pod względem rozgrywki, ale wyróżniało się nowatorską, emocjonalną i wciągającą fabułą.

Teraz wygląda na to, że twórcy gry ze studia Yager pracują nad kolejną produkcją, która może być... grą F2P. Tak przynajmniej wynika z ofert pracy, które przedstawiciele Yager umieścili na swojej stronie internetowej.

Studio poszukuje kandydata na stanowisko starszego projektanta poziomów w trybie multiplayer, który miałby być odpowiedzialny za "nowy wysokobudżetowy projekt F2P". Wymaga się od niego doświadczenia w opracowywaniu walki za pomocą pojazdów i silnika Unreal Engine.

Podobne ogłoszenie pojawiło się w serwisie Gamasutra - z informacji tam umieszczonych wynika, że nowy członek ekipy Yager miałby się zajmować grą powstającą na PC, PlayStation 4... i Xboksa 360 (tu mamy jednak raczej do czynienia z literówką i zapewne chodziło o XBO).

Najbardziej zastanawia wzmianka o F2P. Czyżby Yager postanowiło zrezygnować z produkcji singlowych i postawić na darmową sieciówkę? Biorąc pod uwagę ich ostatnie dzieło, byłaby to spora strata.

Dowiedz się więcej na temat: Spec Ops: The Line

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje