Reklama

Twórcy Podróży przygotowują się do zapowiedzi nowego projektu

Developerzy ze studia thatgamecompany najwyraźniej szykują się do rychłej zapowiedzi swojej kolejnej gry. Tak przynajmniej wynika z wpisów opublikowanych w sieci.

Na oficjalnym profilu firmy w serwisie Twitter pojawiło się kilka wiadomości oznaczonych adnotacją "thatnextgame", co w wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu "ta nowa gra". W jednej z nich napisano dodatkowo, że to będzie produkcja "o dawaniu". Cokolwiek miałoby to znaczyć.

Nie można jednak wykluczyć, że motywem przewodnim kolejnego projektu thatgamecompany może być pomoc innym. Sugerują to zresztą grafiki, którymi opatrzono wspomniane wpisy. Jeden z obrazków przedstawia dwie świece - zapaloną i zgaszoną. Pierwszą próbuje się wzniecić płomień u drugiej.

Reklama

Kolejna ilustracja pokazuje czwórkę tańczących i trzymających się za ręce dzieci. Natomiast ostatnia prezentuje polanę z kamienną bramą oraz wznoszącą się nad terenem białą chmurę na błękitnym niebie. Spośród kłębów przebija się tajemnicze światło.

Niestety na razie nie ujawniono żadnych konkretnych szczegółów. Niewykluczone jednak, ze autorzy zdecydują się wkrótce odsłonić karty. Można jednak się spodziewać, że będziemy mieli do czynienia z projektem nietypowym - w końcu nad grą pracują developerzy odpowiedzialni w przeszłości za takie produkcje, jak słynna Podróż czy Flower.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje