Reklama

Twórcy God of War szukają pracowników do nowego projektu

​Czyżby Ragnarok był już na ukończeniu, skoro Sony Santa Monica powiększa swoje szeregi i zatrudnia nowe osoby do pracy nad niezapowiedzianym jeszcze tytułem?

Trudno powiedzieć, ale twórcy fenomenalnego powrotu God of War i jeden z największych skarbów Sony Interactive Entertainment, faktycznie umieścili na swojej stronie informację, z której wynika, że zabierają się za prace nad nową grą. Do tej pory wydawało się, że wszystkie wysiłki skupione są na Ragnarok, czyli kontynuacji GoW, ale wygląda na to, że Sony Santa Monica już patrzy w przyszłość. A przynajmniej tak sugeruje nowe ogłoszenie o pracę, w którym poszukiwany jest dyrektor artystyczny dla niezapowiedzianego jeszcze tytułu.

Reklama

czywiście nikt nie spodziewał się chyba po Sony Santa Monica małego i nieznaczącego projektu, a praca w tym zespole to najpewniej spełnienie marzeń większości pracowników branży, więc miejmy nadzieję, że będzie to ktoś, kto dostarczy grę, która będzie z kolei spełnieniem marzeń graczy. A czy mamy w ogóle cień pojęcia, czym może być ta produkcja? Niestety nie, ale reżyser God of War, Cory Barlog, już w 2018 roku wspominał, że marzy mu się kompletnie oryginalna gra i w związku z tym miał również ograniczyć swój wpływ na kontynuację GoW.

Czyżby więc się udało i nowy dyrektor artystyczny miał pracować z Balrogiem nad tym właśnie projektem? Być może, będziemy trzymać kciuki!

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy