Reklama

Twórcy Football Managera przygotowali idealną aplikację na nadchodzące piłkarskie lato

​Sports Interactive i SEGA przygotowali wspólnie aplikację FMdB, kompendium wiedzy o piłce nożnej, które mieści się w kieszeni. FMdB jest już dostępne na urządzenia mobilne na platformach App Store i Google Play.

FMdB jest wspierany przez Football Managera i zawiera informacje o ponad 400 000 piłkarzach z całego świata, pozwalając na łatwy podgląd ich umiejętności, potencjału, kontraktów i szczegółów na temat zajmowanej pozycji. Na tych, którzy zdecydują się zasubskrybować aplikację, czekają dodatkowe dane na temat cech piłkarzy, ich ścieżek kariery i wiele więcej.

Dzięki specjalnej opcji (‘Trending’) użytkownicy mogą łatwo śledzić poczynania najpopularniejszych piłkarzy. Dodatkowo bazę danych można też sortować na podstawie kraj pochodzenia czy informacje o klubach (np. wyszukując 25 najlepszych graczy z każdego klubu wg ich umiejętności).

Reklama

Do  FMdB już są planowane aktualizacje i rozszerzenia, które wejdą w życie w najbliższych tygodniach i sięgać będą pierwszych miesięcy europejskiego sezonu futbolowego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy