Reklama

Twórcy Cyberpunk 2077 w nietypowy sposób przypominają o grze

​Niewykluczone, że CD Projekt RED rozpoczyna przygotowania do aktywnego promowania swojego kolejnego dużego projektu - Cyberpunk 2077. Niektórzy takie wnioski wyciągnęli po najnowszym wpisie opublikowanym przez developerów.

Produkcję bazującą na papierowym RPG autorstwa Mike’a Pondsmitha zapowiedziano w październiku 2012 roku, a kilka miesięcy później zaprezentowano niewiele zdradzający trailer. Od tamtej pory nie ujawniono żadnych oficjalnych informacji na temat gry.

Wczoraj jednak - w piątą rocznicę publikacji wspomnianego zwiastuna - na oficjalnym profilu Cyberpunk 2077 w serwisie Twitter niespodziewanie pojawił pierwszy od lat wpis. Wiadomość Napisano jedynie "*beep*".

To jednak wystarczyło by wzbudzić zamieszanie w internecie. Część osób uważa, ze krótka wiadomość jest wstępem do szerszej kampanii marketingowej, w ramach której twórcy Wiedźmina 3 ujawnią nowe informacje na temat gry.

Reklama

Na razie o szczegółach związanych z projektem dowiadujemy się jedynie z lakonicznych wypowiedzi developerów lub ogłoszeń o pracę. W produkcji najprawdopodobniej znajdzie się opcja kierowania pojazdami, a także możliwość korzystania z różnych stylów rozgrywki.

Niewykluczone również, że autorzy przygotują określone funkcje sieciowe, aczkolwiek trudno przewidzieć czy dostaniemy pełnoprawny tryb wieloosobowy. Pewna jest za to obecność dużego miasta, które swobodnie zwiedzimy.

Niedawno zaś do sieci trafiły doniesienia sugerujące, że CD Projekt RED zmaga się z problemami. Studio podobno miało nie najlepiej traktować swoich pracowników, czego efektem było odejście kilku ważnych developerów.

Oczywiście powyższe informacje rzucały się cieniem na Cyberpunk 2077. Sprawa stała się na tyle poważna, że doniesienia skomentowali przedstawiciele firmy, zaprzeczając, że zespół boryka się z kłopotami. Podkreślono też, że powstający projekt nie jest zagrożony.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy