Reklama

Twórcy Cyberpunk 2077 pytają graczy o zmiany, które można wprowadzić w rozgrywce

​Premiera najbardziej wyczekiwanej gry ubiegłego roku nie była zbyt pomyślna dla developerów z polskiego studia CD Projekt RED. Lawina krytyki spowodowała, że twórcy są na etapie wdrażania wielu poprawek, by popularny Cyberpunk 2077 był w jak największym stopniu przystosowany do normalnej rozgrywki.

Po olbrzymiej popularności Wiedźmina 3: Dziki Gon, oczy całego gamingowego świata zwróciły się w stronę kolejnego dzieła, które przez długi czas zapowiadane było przez Redsów, podsycane regularnie trailerami i ujęciami z przykładowej rozgrywki. Kiedy Cyberpunk ujrzał finalnie światło dzienne w grudniu ubiegłego roku - początkowe recenzje były przytłaczająco pozytywne.

Jednak im dalej w las, tym gorzej. Okazało się, że gra zawiera wiele błędów, które totalnie psują rozgrywkę - natomiast użytkownicy PlayStation 4 byli zgodni: na tej konsoli - Cyberpunk jest po prostu niegrywalny. Skończyło się na zwrotach pieniędzy i innych pośrednich aferach. Aktualnie, studio CD Projekt RED pieczołowicie pracuje nad tym, by ich ubiegłoroczne dzieło poprawić na tyle, na ile to możliwe.

Reklama

CD Projekt Red chce słuchać graczy

Polski producent gier otwarcie poprosił graczy Cyberpunka o pomoc. Developerzy chcą po prostu lepiej poznać potrzeby użytkowników, by po raz kolejny nie rozmyć rzeczywistości z oczekiwaniami.

Paweł Sasko, czyli Quest Director w CD Projekt Red wystosował krótkie zapytanie na swoim profilu Twitterowym. Będąc odpowiedzialnym za questy i zadania - jest po prostu ciekawy, które z nich oceniane są przez graczy dobrze, a które źle.

"Chodzi o postacie, kontekst, wątki fabularny, a może konkretny temat lub wydarzenie, które szczególnie zapadło wam w pamięć? Byłoby świetnie, jeśli opowiedzielibyście o nich i podali ich nazwy to łatwiej je zidentyfikuję" - napisał Sasko.

Obiecano także, że wszystkie sugestie i propozycje zostaną sumiennie przeanalizowane. Wkrótce w Cyberpunk 2077 spodziewać się więc można lekkich przemian lub nawet dodatków w kwestii wykonywanych w grze zadań.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje